Tipy na ubytování

hotel Clarion Congress hotel

Clarion Congress and Welness hotel Ostrava

Hotel Clarion je pro rok 2016 místem klání min. 15 odvážných a špičkových logistiků. Právě sem se přesouvá Logistics Ride 2016, takže jestli chcete bydlet v samém centru logistického dění, můžete se ubytovat právě zde. Polohou neleží hotel sice v samém centru, ale nachází se pár metrů od tramvajové zastávky a do centra se dostanete za 10 minut jízdy. Každopádně v hotelu se nachází nové wellness a nejmodernější kongresové prostory.

REZERVACE MŮŽETE PROVÁDĚT ZDE: reservation.ccho@clarion-hotels.cz + zde je formulář pro výhodnější ubytování

hotel Imperial

hotel Imperial Ostrava

Místo konání Logistics Ride 2015! Tradiční 4* hotel v centru Ostravy, ze kterého je všude blízko. (200m k historickému jádru města, 300m na Stodolní ulici)

hotel Mercure Ostrava City Center

Mercure Ostrava

Nový luxusní hotel spadající pod celosvětovou síť hotelů Mercure, od samotného centra města vzdálený cca 400 m a 600 m od vyhlášené Stodolní ulice.

hotel Park Inn by Radisson

hotel Park Inn Radisson

Asi nejmodernější a nejnovější hotel pod křídly sítě Radisson, zaručující celosvětovou kvalitu a konzistenci služeb. Nachází se v klidné části Ostrava Fifejdy, cca 1 km od centra města a do 2 km od místa konání Logistics Ride.

hotel Harmony

hotel Harmony Club

Tříhvězdičkový hotel , který prochází kompletní rekonstrukcí s velmi dobrou dostupností centra, ležící pouhé 3 tramvajové zastávky od nákupního centra Karolína a hned vedle OC Futurum. Na Logistics Ride se dostanete během 5 minut autem a cca 15 minut veřejnou dopravou.

Koupit vstupenku

Early booking 2016
4500,-
platí do 30. 9. 2016
Koupit
Normal price
5500,-
platí do 2. 11. 2016
Koupit